Spider-Man 3’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Spider-Man devam filminden yeni detaylar…

Tom Holland‘ın başrolünde yer aldığı Sony ve Marvel ortak yapımı “Spider-Man“in kod adı Serenity Now olan yeni filminin vizyon tarihi açıklandı. Üçüncü filmin ardından Marvel ile yollarını ayıracak olan Spider-Man serisinin üçüncü filmi 2021 yılı içerisinde vizyondaki yerini almış olacak.

Tom Holland’ın yaptığı açıklamaya göre üçüncü filmle birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne veda ederek Sony bünyesindeki sürekliliğini koruyacak olan Spider-Man serisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belli oldu. Box Office’e girilen bilgiye göre Serenity Now olarak anılan Spider-Man 3 filminin vizyon tarihi 16 Temmuz 2021 olacak.

Peter Parker’ın hikayesini anlatmaya devam eden Spider-Man 3, Spider-Man: Serenity Now olarak anılıyor. Prodüksiyonuna önümüzdeki yaz aylarında başlanacak olan devam filminin adı için Seinfeld isimli komedi dizisinden ilham alındığı dedikoduları dolanıyor. Serenity Now, Seinfeld‘in final sezonunda yer alan klasikleşmiş bölümlerinden birinin adı. Spider-Man 2‘nin adı için de Jon Watts bir Seinfeld detayını kullanmayı tercih etmişti. Bu detay da The Summer of George bölümü olmuştu. Bu durumda Jon Watts’ın üzerinde Seinfeld’in fazlasıyla etkili olduğu görülüyor. İkinci filmin The Summer of George’dan bolca ilham aldığı düşünülürse, Serenity Now bölümü de Spider-Man 3‘ün ana teması olacak gibi görünüyor.

Spider Man karakterinin Marvel’dan nasıl ayrılarak Sony’de devam ettirileceği bilinmiyor. Tom Holland’ın söylediklerine göre Sony’nin bunun için harika fikirleri var. Geçtiğimiz yaz aylarında Spider-Man serisi üzerinde Disney’in daha fazla hak istemesi üzerine Sony geri adım atmış ve Marvel ile olan ortaklığını sonlandırmıştı. Ancak bir süre sonra aralarındaki anlaşmazlık bitmiş ve serinin üçüncü filmi için yeniden ortaklık yapılacağı belirtilmişti. Şimdilerde Sony, kendi çizgi roman uyarlama evrenini yaratmaya devam ediyor. Morbius 31 Temmuz tarihinde sinemalardaki yerini alacak ve Venom 2‘nin çekimlerinin devam ettiği biliniyor. Ayrıca Madame Web ve henüz adı açıklanmayan, ancak vizyon tarihi belirlenen bir çizgi roman uyarlaması için harekete geçildiği biliniyor.

Spider-Man devam filminin henüz konusu ve detayları açıklanmadı. Kötü karakterin kim olacağı da öngörülemeyen ayrıntılar arasında bulunuyor. Spider-Man serisinin ikinci filmi Örümcek Adam: Evden Uzakta, 1 milyar dolarlık gişe hasılatının üzerine çıkmıştı. Böylece Marvel’ın en yüksek hasılatlı filmleri arasındaki yerini almıştı. İlk iki filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyordu ve devam filminin yönetmen koltuğuna da Watts geçecek.


By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

4 thoughts on “Spider-Man 3’ün Vizyon Tarihi Belli Oldu!”
  1. Tom holland kesinlikle en iyi spiderman rolünü oynuyor her seferinde oynadığı rolün üstüne çıkıyor açıkçası merakla bekliyorum ne zaman geleceğini çok merak ediyordum bu bilgi için saol admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir