Dwayne Johnson, “Black Adam”a Nasıl Hazırlanıyor?

Dwayne Johnson, hız kesmeden hazırlıklara devam ediyor.

Çizgi romanlarda Shazam‘ın kötü ikiz kardeşi olarak bilinen Black Adam, DC Evreni’nin yeni filmleri arasında yer alacak. Yıldız oyuncu Dwayne Johnson‘ın başrolünü üstleneceği Black Adam’a oyuncu nasıl hazırlandığını bir paylaşım sayesinde anlattı.

Yapımcılığını Dwayne Johnson ile birlikte Beau Flynn ve Hiram Garcia‘nın üstleneceği Black Adam için hazırlıklar devam ediyor. 2022’nin Ocak ayı içerisinde izleyici karşısına çıkacak film için Dwayne Johnson yeni bir paylaşım yaptı. Oyuncu, paylaşımında şu sözleri sarf etti: “DC evrenindeki güç hiyerarşisi değişmek üzere. Black Adam için çalışma ve hazırlıklar zorlu oluyor. Ama tutkum, yaptığım fedakarlıkların ağırlığını gösteriyor. Gerçekler, adalet ve Black Adam’ın yolu.”Ayrıca Dwayne Johnson, Black Adam’ın çekimlerinin önümüzdeki yaz ayları içerisinde yapılmaya başlanacağını açıkladı. C.C. Beck ve Otto Binder’ın yaratıcısı olduğu DC çizgi romanlarına göre Black Adam, Shazam’ın şeytani ikizidir. Ancak ilerleyen zamanlarda Black Adam kötü olmayı bir nevi bırakarak, geçmişte işlediği suçları affettirmek amacıyla anti-kahramana dönüşür. Çizgi romanlarda geçenlere göre, Black Adam Antik Mısır dönemlerinde ortaya çıkar. Firavun II. Ramses döneminde Shazam yüksek rahip olur. Shazam kendini geliştirdikçe güçlerini miras olarak bırakması gereken birine ihtiyaç duymaya başlar. Ramses’in oğlu olarak bilinen Teth-Adam da Shazam’ın bu konuda ilgisini çeken ilk isimlerden biri olacaktır. Teth-Adam, Shazam adını söylediği zaman altı Mısır Tanrısı tarafından kutsanacaktır… Dwayne Johnson da daha önce yaptığı açıklamayla çizgi romanlardaki gibi Black Adam’ın kötü adam olarak karşımıza çıkmayacağını söylemişti.

Black Adam, 7 Ocak 2022 tarihinde sinemalardaki izleyicilerinin karşısında olacak. Ayrıca Shazam filminin devamının geleceği de resmi olarak açıklanmıştı. Shazam 2 de 2022’nin Nisan ayında sinemalardaki yerini alacak. Bu sırada Dwayne Johnson’ın birçok gelecek projesi hayata geçirilecek. Red Notice, The KingSan Andreas 2Doc Savage gibi filmler oyuncunun gelecek projeleri arasında bulunuyor.

By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir