Roberto Orci, Spider-Man Spin-Off Filminin Senaryosuna İmza Atacak

Yeni bir Spider-Man spin-off’u geliyor.

The Amazing Spider-Man 2‘nun senaryosunu kaleme alan Roberto Orci‘nin Sony ile yeni bir Spider-Man spin-off’u için anlaşma yaptığı açıklandı. Sony’nin genç kahramanı üçüncü filmle birlikte Marvel’dan çıkarmasının ardından yeni planları olduğu böylece ortaya çıktı.

Sony Pictures Entertainment, VenomMorbius ve Spider-Man gibi birçok Marvel çizgi roman karakterinin haklarını elinde bulunduruyor. Bu durumda Marvel’dan bağımsız olarak birçok Marvel uyarlaması yapma fırsatı doğuyor. Venom için bir seri oluşturmayı planlayan; Jared Leto başrollü Morbius’un vizyona girmesi için hazırlanan Sony, Spider-Man 3 ile birlikte Peter Parker’ı da Marvel’dan tamamen bağımsız hale getirerek kendi evrenine dahil edecek gibi görünüyor. Bu sırada bir Örümcek Adam spin-off planı da şekilleniyor. The Amazing Spider-Man 2, FringeStar TrekLimitlessMission Impossible 3, People Like Us gibi yapımlara imzasını atan Roberto Orci, yeni Spider-Man spin-off filminin senaryosunu kaleme alacak. Collider’ın haberine göre spin-off filmi kesin olarak Marvel bünyesinde yer almayacak. Venom, Morbius, Nightwatch, Silk, Silver and Black uyarlamalarının evrenine dahil edilecek.

Şimdilik Roberto Orci’nin hangi Spider-Man karakterinin solo filmine imza atacağını bilmiyoruz. Ancak bu spin-off’un gündemde bulunan uyarlamalardan Nightwatch ya da Madame Web olma ihtimali var gibi görünüyor. Sony, gelecek projelerinden Morbius’u 31 Temmuz 2020 tarihinde; Spider-Man 3’ü 16 Temmuz 2021’de vizyona sokacak. Venom 2’nin vizyon tarihi ise henüz belli değil.


By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir