Vin Diesel, “Son Cadı Avcısı 2″nin Geleceğini Doğruladı!

Vin Diesel’dan The Last Witch Hunter 2 ile ilgili açıklama geldi.

Gişede başarı yakalayamayan “Son Cadı Avcısı” filminin devamının çekileceği duyuruldu. Şimdilerde Fast & Furious 9 filminin hazırlıklarını sürdüren yıldız oyuncu Vin Diesel‘ın yaptığı açıklamaya göre “The Last Witch Hunter 2“, Lionsgate bünyesinde geliştirilecek.

Vin Diesel, Rose LeslieElijah Wood gibi isimleri oyuncu kadrosunda bulunduran Son Cadı Avcısı, Vin Diesel’ın yaptığı açıklamaya göre kaldığı yerden devam edecek. 90 milyon dolarlık bütçesine karşılık olarak Amerika’da 27 milyon dolar; dünya çapında ise 147 milyon dolar kazanarak gişede son derece başarısız olan Son Cadı Avcısı’nın devam filminin hakları ilk filmde olduğu gibi Lionsgate’te olacak. Son Cadı Avcısı’nın vizyona girmesinin ardından geçen 4 yıla rağmen Diesel’ın aklında devam filminin başrolünü ve yapımcılığını üstlenme fikri var gibi görünüyor: “Lionsgate gelecek film için senarist ile anlaştıklarını söylüyor. Bu iyi bir şey. Bu yeni olan bir şey bu arada. Ama Last Witch Hunter’dan bahsetmeniz komik. Çünkü Lionsgate ile görüşüyorum ve The Last Witch Hunter devam filmi yapıyorlar.”

Yönetmen koltuğuna Breck Eisner‘ın oturduğu orijinal filmin konusu ise şöyleydi: Cesur bir cadı avcısı olan Kaulder, Kraliçe Cadı ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Ancak Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder’i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder’in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.

By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir