Eric Andre Başrollü Komedi Filmi “Bad Trip”ten Fragman

Bad Trip’ten resmi fragman paylaşıldı.

Başrol oyuncusu Eric Andre ile daha önce de iş birliği yapan Kitao Sakurai‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu komedi türündeki Bad Trip’ten resmi bir fragman paylaşıldı. Eric Andre’ye Tiffany Haddish‘in eşlik ettiği Bad Trip’in fragmanında, uzun ve yorucu bir maceraya tanıklık ediyoruz.

Eric Andre’nin stand-up showlarını sevenlerin kaçırmaması gerektiği söylenen komedi filmi Bad Trip, Andre ve Howery’nin arkadaşlık hikayesini anlatıyor. Howery’nin kız kardeşinden ödünç aldıkları araba ile yolculuğa çıkan ikili, arabasının çalındığını duyan ve hapiste bulunan genç kadının kaçarak peşlerine düşmesiyle karşı karşıya kalacaklardır. Jackass’e benzer bir hikaye döngüsüne sahip olduğu görülen Bad Trip, olanlardan habersizlerin tepkisini ölçen olaylara yer veriyormuş gibi görünüyor.

Jackass filmlerinin ve Bad Grandpa‘nın yönetmen koltuğuna oturan Jeff Tremaine, aynı zamanda Bad Trip’in Eric Andrei ile birlikte yapımcılığını üstleniyor. Bad Trip’in yönetmenliğine ise The Eric Andre Show’dan tanıdığımız Kitao Sakurai imzasını atıyor. Senaryoyu Andre ve Sakurai’nin yanı sıra Dan Curry, Jenna Park ve Kathryn Borel kaleme aldı.

Bad Trip yurt dışındaki izleyicileriyle 24 Nisan 2020 tarihinde sinemalarda buluşacak. Ancak ülkemiz için bir vizyon tarihi olup olmadığı bilinmiyor.

By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir