Keanu Reeves ve Alex Winter’ı Buluşturan Bill&Ted Face the Music’den Yeni Görsel

Hollywood camiasında aksiyon filmlerinin aranan isimlerinden biri haline gelmiş olan Keanu Reeves ile Alex Winter’ı 29 yıl sonra tekrar bir araya getirecek olan Bill & Ted serisinin üçüncü filmi Bill & Ted Face the Music’e ait yeni bir görsel paylaşıldı.

Bill & Ted’s Excellent Adventure ve Bill & Ted’s Bogus Journey filmlerinden sonra bu kez iki adam olarak karşımıza çıkacak olan ikilinin yer alacağı filmin yönetmenliğini üstlenen isim Dean Parisot olacak. Gelecekte bilinmeyen bir zamana gidip ellerindeki şarkının herhangi bir tesiri olup olmayacağını deneyecekler yeni bir maceraya atılan başrolleri, resmi kanallar yolu ile paylaşılan yeni görselde muhtemelen bir düğünde, arkalarında koca bir çan ve çeşitli enstrümanların var olduğu bir karede görüyoruz. 

Keanu Reeves ve Alex Winter’ın yanı sıra William Sadler, Amy Stoch ve Hal Landon Jr., Chet LoganSamara Weaving, Brigette Lundy-PaineBeck BennettKid CudiAnthony CarriganJayma Mays ve Jillian Bell gibi isimlerden oluşan kadrosuyla Bill ve Ted, 21 Ağustos’da vizyona girecek.

By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

One thought on “Keanu Reeves ve Alex Winter’ı Buluşturan Bill&Ted Face the Music’den Yeni Görsel”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir