Amazon, Paris Saint-Germain Futbol Takımı Hakkında Belgesel Serisi Hazırlıyor

Amazon’dan futbolseverlere özel içerik.

Amazon Prime Video, Avrupa’nın en önemli takımlarından olan Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain hakkında bir spor belgeseli için hazırlıklara başladı. En iyi spor kulüpleri ve bireyleri hakkındaki Amazon orijinal belgesel serisinin en sonuncusu olan dört bölümlük dizi, kulübün eski ve güncel oyuncuları, antrenörleri, taraftarları ve yöneticileriyle röportajları da içerecek. 

Kulübün günlük rutininden görüntüler ve maçlara nasıl hazırlandığı gibi detaylara da yer verilecek olan belgeselde, Paris Saint-Germain’in tarihi, şampiyonlukları ve kazandığı kupalar da yer alacak. Ronaldinho, Beckham, Ibrahimovic ve şu anda takımda yer alana Neymar Jr, Mbappé, Cavani ve Thiago Silva gibi önde gelen oyuncuların yaşadıklarını da yine seride izleyebileceğiz.

PSG TV ve CAPA tarafından ortaklaşa üretilen ve Manuel Herrero tarafından yönetilen belgeseller, Çin ve Orta Doğu hariç, bu yıl küresel olarak Amazon Prime Video’da başlayacak. Şimdilik ismi belli olmayan belgesel bu sezon ve son 50 yıla ait özel çekimleri de barındıracak ve kulübün daha önce hiç bir yerde yayınlanmadığı görüntüleri de aktaracak.

1970 yılında kurulan Paris Saint-Germain futbol kulübü Avrupa’nın üst düzey takımları arasındaki en genç kulüptür. PSG, Doha, New York ve Singapur’a uzanan 81 milyon sosyal medya takipçisi ve uluslararası ofisi bulunan dünyanın en iyi futbol kulüplerinden biri olarak kabul ediliyor. Belgesel dizisi kulübün zaman içinde nasıl geliştiğini anlatacak. Yapım, Manchester City, Dallas Cowboys ve New Zealand All Blacks gibi kulüplerin hikayesini anlatan “All or Nothing” serileri de dahil olmak üzere, gittikçe sayıları artan Amazon’un orijinal spor belgeselleri arasına katılacak.

Bu arada Wimbledon tenis şampiyonu hakkındaki “Andy Murray: Resurfacing” ve Real Madrid kaptanını anlatan anlatan “El Corazon de Serigo Ramos” adlı diziler de Amazon’da yer alacak.

By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir