Tom Hanks ve Rita Wilson Hastaneden Taburcu Edildi

Dünyanın dört bir yanından onbinlerce insanın coronavirüs salgınına yakalandığı şu günlerde Tom Hanks ve Rita Wilson‘ın iyileşerek hastaneden taburcu edildikleri duyuruldu. Tom Hanks ve Rita Wilson çifti, bir hafta kadar önce semptom göstermeye başlamış ve Avustralya’da hastaneye başvurmuştu.

Tom Hanks ve Rita Wilson, Tom Hanks’in yardımcı rolde olacağı Baz Luhrmann imzalı Elvis Presley biyografik filminin çekimleri için Avustralya’ya gittikleri sırada coronavirüse yakalandıklarını duyurmuşlardı. Tüm dünyadaki hayranlarını bu haber oldukça korkutsa da, Tom Hanks ve Rita Wilson iyi olduklarını, karantinada doktorlar tarafından iyi bakıldıklarını açıklamışlardı. Ayrıca oğulları Colin Hanks ve Chet Hanks de açıklama yaparak korkulacak bir durum olmadığını belirtmişlerdi. Şimdi ise iyi haber geldi ve Tom Hanks ile Rita Wilson’ın hastaneden taburcu edildikleri duyuruldu. Queensland’de tedavi edilen çift için bir temsilci CNN’e konuşarak durumu açıkladı. Tom Hanks’in Colonel Tom Parker’a hayat vereceği Elvis Presley biyografik filminin çekimleri şimdilik durdurulmuş durumda ve ne zaman prodüksiyona devam edileceği bilinmiyor.

Tom Hanks ve Rita Wilson’ın yanı sıra coronavirüs testi yaptırıp pozitif sonuç alan birçok ünlü isim ortaya çıkmaya başladı. Bu isimler arasında eski Bond kızı Olga Kurylenko, yıldız oyuncu Idris Elba ve Game of Thrones ile ünlenen Kristofer Hivju bulunuyor. Bu üç isim birden geçtiğimiz iki gün içerisinde duyuru yaptı. Henüz iyileşme süreçleri hakkında bir bilgi bulunmuyor. Conoravirüsün dünyada yüzlerce insanın ölümüne sebep olması üzerine hükümetler daha sıkı tedbirler almaya başladı. Ülkemizde de kalabalık olarak nitelendirilebilecek her alan kullanıma kapatıldı, bazı alanlara ise yalnızca sınırlama getirildi. Sinemalar ise ikinci bir emre kadar tamamen kapalı olacak.


By admin

Hobi olarak ilgilendiğim sinema ve dizi sektöründen en güncel haberleri sizlere ulaştırmak için uğraşıyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir