Sosyal NFT Pazar Yeri Orderinbox İle Kripto Para Ödeme Hizmeti Wyre İş Birliğine Gitti

ORDERINBOX KULLANICILARI PLATFORMDAN AYRILMADAN KARTLAR ÜZERİNDEN KRİPTO CÜZDANLARINA PARA TRANSFER EDECEK!

 

İçerik oluşturucularının hayran kitlelerini oluşturabildiği ve platform içinde güçlü ilişkiler kurabildiği sosyal NFT pazar yeri Orderinbox, global kripto para ödeme hizmetleri şirketi Wyre ile iş birliğine imza attı. Artık içerik üreticileri ve koleksiyonerler platformdan ayrılmadan Orderinbox'taki kripto cüzdanlarına kredi kartları ve banka hesapları üzerinden para ekleyebilecekler.

 

Kullanıcılar artık merkeziyeti olmayan Web3’ü ve doğrudan onun etkilediği metaverse ve NFT’lere ilgisini artırıyor. Ancak milyarlarca kullanıcıyı yeni nesil internete getirmek için çeşitli engeller de bulunuyor. Bunlardan biri olan kripto ekonomisine giriş ve transferler önündeki engelleri kaldırmaya odaklanan metaverse için sosyal NFT pazar yeri Orderinbox da önemli bir iş birliğini kullanıcılarına duyurdu. Global kripto para ödeme hizmetleri Wyre ile iş birliğine giden Orderinbox, kullanıcılarının platformdan ayrılmadan kredi ve banka kartları aracılığıyla cüzdanlarına 25 bin dolara kadar kripto para ekleme fırsatını tanıyor.

 

Platform İçerisinde Hızlıca Kripto İşlemler Gerçekleşecek

Herhangi bir NFT pazar yerinden farklı olarak bir sosyal bileşene sahip olan Orderinbox, kullanıcılarına tek tıkla NFT oluşturma ve satışa sunma, koleksiyon oluşturma, çoklu blok zincir, kripto cüzdan ve dil erişimi avantajlarının yanı sıra devrim niteliğinde yeni özelliğini de duyurdu. Orderinbox artık diğer borsaların yanı sıra fiat-kripto transferlerini kolaylaştıran kripto para ödeme hizmetleri şirketi Wyre entegrasyona sahip olacak. Yeni nesil internet deneyiminde kullanıcıların önüne çıkan engelleri ortadan kaldırmaya odaklandıklarını aktaran Orderinbox CEO’su Doğu Taşkıran, “Bu heyecan verici entegrasyon ve ortaklıkla, tüm içerik oluşturucularımız, koleksiyonerlerimiz ve topluluğumuz, platformdan ayrılmadan kredi kartları, banka hesapları ve hatta Apple Pay'i kullanarak kripto cüzdanlarına 25 bin dolara kadar para ekleyebilecekler.” açıklamasında bulundu. Uzun vadeli planlarının platformun sahipliğini, başarısının arkasındaki yaratıcıları temsil eden, karşılayan ve ödüllendirme özellikleri içeren bir yol haritasıyla kullanıcılara aktarmak olduğunu yineleyen Taşkıran, dili veya coğrafi konumu ne olursa olsun, bu yeni yaratıcı ekonomiye katılmak isteyen herkes için NFT'leri oluşturmayı ve satmayı kolay ve erişilebilir hale getirmeyi amaçladıklarını da dile getiriyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı