“VAY HALİM” DİLDEN DİLE DOLAŞACAK

“Ramazan Dursun”un iddialı parçası “Vay Halim” müzik piyasasını sallayacağa benziyor.

Bugüne kadar birbirinden güzel şarkılara “Bozuluyor Dengem”, “Zaman Zaman”, “Son Veda” ve “Kalbim” imza atan ünlü sanatçı “Ramazan Dursun” “Vay Halim” adlı yeni tekli çalışmasını dinleyicilerle buluşturdu. Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkı, kısa sürede büyük ilgi gördü ve müzikseverler tarafından coşkuyla karşılandı.

Youtube’dan izle : Ramazan Dursun – Vay Halim (Official Video) – YouTube

Söz ve müziği Sertan Güçlü’ye ait olan “Vay Halim”, Ramazan Dursun’un diğer şarkıları gibi duygusal derinliği ve etkileyici yorumuyla öne çıkıyor. Şarkının aranjesini üstlenen İtstribe’nin dokunuşlarıyla da müziğin kalitesi artarken, klibin yönetmenliğini ise Fatih Baduroğlu üstlendi. Baduroğlu’nun yönetmenliğiyle çekilen klip, estetik ve görsel anlamda büyük beğeni topladı.

Hem şarkının hem de video klibinin müzik dünyasında çok ses getireceğine inandığını söyleyen “Ramazan Dursun” “bu yolda bize eşlik eden tüm dinleyicileri çok seviyorum, aşkla şarkılarımı seslendirdiğimi bilmenizi isterim. En iyilerine layıksınız” dediği öğrenildi.

Ramazan Dursun, “Vay Halim” ile dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunarken, eserinin diğerleri gibi geniş bir dinleyici kitlesi tarafından sevilmesini umuyor. Şarkının yayınlanmasının ardından gelen olumlu tepkileri gözlemlediğimiz sanatçıya, biz de medya dünyası olarak gelecekteki başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

Son olarak “Ramazan Dursun” “Vay Halim” şarkısının video klibinin sponsorluğunu üstlenen “Crazysun Leverkusen” ve “Lisinya Tur”a teşekkür ettiğini bildirdi.

Sponsor : Antalya Çıkışlı Turlar | Lisinya Tur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Vozol 6000 istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı